Esemény részletei
Lakóautók égtek Cegléden
2026.05.17. 10:07
Tűzeset
A Déli úton oltották el a lángokat a tűzoltók.
Kigyulladt két lakóautó és egy melléképület Cegléden, a Déli úton. A ceglédi és a szolnoki hivatásos tűzoltók négy vízsugárral eloltották a lángokat. A rajok az utómunkálatokat végzik. Az érintett útszakaszt a beavatkozás idejére lezárták.
Helyszín: Cegléd, Déli út
Vissza