Esemény részletei
Elfojtották a lángokat Kisigmándon
2026.05.26. 22:58
Tűzeset
Tűz keletkezett egy hulladéktárolóban Kisigmándon, az Erdősor útnál. A Komárom-Esztergom vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a komáromi és a kisbéri hivatásos, illetve a nagyigmándi önkormányzati, valamint a kocsi, az ácsi és a csépi önkéntes tűzoltók érkeztek ki. A tűzoltók öt vízsugárral elfojtották lángokat. Munkájukat egy rakodógép is segítette.
Helyszín: Kisigmánd, Erdősor út
Vissza