Esemény részletei
Tarló égett Bélmegyer külterületén
2026.06.24. 14:39
Tűzeset
A tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat.
Két hektáron égett a tarló Bélmegyer külterületén, a Cserszád tanyánál. A mezőberényi hivatásos és a békési önkormányzati tűzoltók oltották el a lángokat. A rajok egy vízsugárral dolgoztak. A munkálatokat erőgép is segítette.
Helyszín: Bélmegyer, Tanya
Vissza