Esemény részletei


Elfojtották a lángokat Ádánd és Nagyberény között

2026.06.24. 18:41
Tűzeset
Harmincegy hektáron tarló, négy hektáron lábon álló gabona égett le Ádánd és Nagyberény között. A siófoki, a balatonfűzfői és a sárbogárdi tűzoltók hét vízsugárral fékezték meg a lángokat. A Somogy vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozott. A munkálatokat egy veszprémi, egy siófoki és egy sárbogárdi vízszállító jármű is segíti.
Helyszín: Ádánd - Nagyberény, Ádánd - Nagyberény
Vissza