Esemény részletei
Rákóczifalva és Rákócziújfalu között is lábon álló gabona égett
2026.06.24. 17:28
Tűzeset
A tűzoltók három vízsugárral fékezték meg a lángokat.
Lábon álló gabona kapott lángra Rákóczifalva és Rákócziújfalu között. Körülbelül húsz hektár égett le. A szolnoki hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el a lángokat. A munkálatokat egy szolnoki vízszállító jármű és erőgép is segítette. A Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozik.
Helyszín: Rákócziújfalu, Rákóczifalva - Rákócziújfalu
Vissza