Esemény részletei
Eloltották a tüzet Lajosmizse külterületén
2026.06.24. 19:06
Tűzeset
Eloltották a tüzet Lajosmizse külterületén, a Benye tanyánál, ahol egy műhely égett. A raj a munkálatok során több palackot is kihozott az épületből. A Bács-Kiskun vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral fékezték meg a lángokat. Átszellőztették az épületet és hőkamerával ellenőrizték a palackokat is.
Helyszín: Lajosmizse, Bene tanya
Vissza