Esemény részletei


Jelzett a szén-monoxid érzékelő Győrben

2026.06.25. 18:39
Egyéb esemény
A gázkészüléket kizárták a hálózatból.
A szén-monoxid érzékelő jelzése miatt riasztották a város hivatásos tűzoltóit Győrben egy Szent István úti lakáshoz. A raj és a gázszolgáltató munkatársai méréseket végeztek a fürdőszobában és nagyon nagy koncentrációban kimutatták a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A gázkészüléket kizárták a hálózatból.
Helyszín: Győr, Szent István út
Vissza