Esemény részletei
Eloltották a lángokat Kisláng és Mezőszentgyörgy között
2026.06.26. 13:45
Tűzeset
Már az utómunkálatokat végzik a tűzoltók Kisláng és Mezőszentgyörgy között, ahol lábonálló gabona és erdősáv gyulladt meg. A tűz mintegy hatvan hektárnyi területet érintett. A lángokat a sárbogárdi, és székesfehérvári hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók oltották el. A rajok munkáját három vízszállító is segítette.
Helyszín: Kisláng, külterület
Vissza