Esemény részletei
Eloltották a lángokat Felsőjánosfa közelében
2026.06.28. 14:26
Tűzeset
A tűzoltók eloltották a lángokat Felsőjánosfa és Hegyhátszentjakab között, ahol mintegy három hektáron égett a tarló egy kigyulladt bálázó gép miatt. A területen több bálát is elért a tűz, valamint egy tölgyerdőbe is belekapott. A körmendi, a zalaegerszegi és a lenti hivatásos, valamint az őriszentpéteri önkéntes tűzoltók három vízsugárral és kéziszerszámokkal jelenleg az utómunkálatokat végzik.
Helyszín: Felsőjánosfa, külterület
Vissza