Esemény részletei


Hulladék ég Kisigmándon

2026.05.26. 20:02
Tűzeset
Az Erdősor útnál dolgoznak a tűzoltók.
Tűz keletkezett egy hulladéktárolóban Kisigmándon, az Erdősor útnál. A komáromi és a kisbéri hivatásos, illetve a nagyigmándi önkormányzati, valamint a kocsi és ácsi önkéntes tűzoltók érkeztek ki. A tűzoltók öt vízsugárral oltják a lángokat. Munkájukat egy rakodógép is segíti.
Helyszín: Kisigmánd, Erdősor út

Frissítések:
2026.05.26. 22:58 - Elfojtották a lángokat Kisigmándon
Vissza